07.12.2016 Konkurs dla klientek Classa

Ogłaszamy Konkurs dla klientek salonów firmowych Classa

Konkurs Classa

Regulamin Konkursu

1. Klientka, która zamówi lub zakupi gotową suknie w wymienionych poniżej salonach CLASSA w terminie od 15.10.2016 do dnia 28.02.2017
Bielsko-Biała, ul. Piastowska 1
Katowice, ul. Kościuszki 3
Zabrze, ul. Wolności 298
weźmie udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody pieniężnej w wysokości 2000 PLN.

2. Warunki udziału w losowaniu:
- zakup sukni z nowej kolekcji 2017 r. powyżej 2000 zł.
- odbiór zakupionej sukni do 20.09.2017 r.
- po uregulowaniu całej wartości sukni, klientka otrzyma kupon konkursowy upoważniający ją do udziału w losowaniu nagrody. Kupon należy wypełnić i wrzucić do urny w salonie gdzie dokonała zakupu.
- udostępnienie posta konkursowego na swoim prywantym profilu Facebook.
- w przypadku wygranej przesłanie naszej firmie swojej fotografii ślubnej oraz opisania swoich wrażeń związanych z wyborem sukni ślubnej. Materiały te zostaną wykorzystane w celach reklamowych na Fan Page'u firmy Classa na Facebook'u.

3. Losowanie nagrody odbędzie się 30.09.2017, jego przebieg będzie można śledzić na naszej stronie Facebook'owej.

4. Nazwisko zwyciężczyni konkursu, zostanie opublikowane na Facebook'u firmy Classa. Osoba ta, zostanie również poinformowana o wygranej telefonicznie oraz zostanie zaproszona po odbiór nagrody w ustalonym terminie.

5. Odbiór nagrody obowiązuje w salonie zakupu sukni ślubnej w terminie do 14 dni od ogłoszenia wygranej.

6. Nagrodę można odebrać tylko i wyłącznie osobiście.18.05.2016 Salon w Zabrzu w nowej odsłonie!

Drogie Panny Młode.
Dla poprawienia komfortu naszych klientek powiększyliśmy powierzchnię sprzedaży!
Mamy przestrzenne kabiny, na miejscu do dyspozycji jest studio projektowe oraz pracownia krawiecka skąd wychodzą najnowsze pomysły na wymarzoną suknie ślubną. Salon sprzedaży i pracownia na miejscu pozwala każdej klientce poczuć się komfortowo - w dobrych rękach fachowców.

Największy wybór sukien ślubnych, szycie na miarę również wg. pomysłów klientki, wszystko w jednym miejscu! Wysoka jakość, miła atmosfera, konsultantki z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy

Największy salon na śląsku w centrum Zabrza, ul. Wolności 298 I. Piętro.

Przy zakupie sukien ślubnych duże rabaty, suknie z wyprzedaży od 1000 zł. Gwarantujemy pojedyncze, niepowtarzalne wzory!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć galerię nowego salonu!26.02.2016 Nowa galeria

Szanowni Państwo!
Jeśli galeria najnowszej kolekcji nie otwiera się poprawnie, zalecamy wcisnąć jednocześnie klawisze CTRL oraz F5 w celu całkowitego wczytania strony od nowa.

W związku z częstymi zmianami w plikach strony w ostatnich dniach (zwłaszcza w przypadku najnowszej galerii) przeglądarki internetowe mogą wczytywać nieaktualne ustawienia i dane, co może spowodować różne błędy (np. zdublowane zdjęcia, brak niektórych zdjęć, znikające zdjęcia, itp.). Dotyczy to tylko przeglądarek i komputerów, na których bieżąca strona internetowa była otwierana w przeszłości.