Suknie ślubne - Classa

Firma pod nazwą Classa została założona w 1984r.

Od wielu lat zajmujemy się kreowaniem mody ślubnej, projektujemy własne wzory sukien ślubnych jak również współpracujemy z znaczącymi firmami z branży ślubnej.

W salonach firmowych Classa mamy do zaoferowania szeroki wybór sukien ślubnych o najnowszych trendach. Bogate wzornictwo i różnorodność stylu ma zaspokoić najbardziej wymagające klientki.

Służymy fachową poradą przy wyborze odpowiedniego modelu sukni do sylwetki, typu urody. Naszym zadaniem jest przede wszytkim spełnianie oczekiwań przyszłej panny młodej, żeby w tym dniu wyglądała, wyjątkowo pięknie i z klasą. Specjalizujemy się również w doborze makijażu ślubnego, profesjonalna wizażystka udziela bezpłatnych konsultacji, makijaż wykonuje w domu klientki.

W salonach firmowych Classa, można kupić suknię gotową lub zamówić wybrany model na wymiar. Termin realizacji określamy na ok. 6 miesiący od dnia złożenia zamówienia.

Zachęcamy klientki do umówienia terminu wizyty najlepiej telefonicznie z wybranym salonem, wówczas możemy przygotować na życzenie klientki wybrane modele sukien do zmierzenia.

Oferujemy duży wybór dodatków ślubnych, welonów, kwiatów do włosów, ozdobnych grzebieni, modnej biżuteri oraz butów.

Oferta zaprezentowana na stronie internetowej stanowi tyko część propozycji jaką przygotowaliśmy dla Państwa na 2017 rok.

Zapraszamy przyszłe panny młode do salonów firmowych Classa.

Przymierz i wybierz wymarzoną suknię!

Zespół Classa